שאלות ששואלים אותי

פגישה אישית בת 50 דקות ופגישה זוגית היא שעה.

אני מאמינה מאוד בשקיפות ולכן היכנסו לדף העלויות, כתבתי שם הכל.

כמו כל טיפול אחר, זו שיחה. בה נבחן את דפוסי ההתנהגות, המחשבות והרגשות שיש לך סביב מיניות ונוכל להבין את ההרחבה על הקשיים שיש לך ולמצוא דרכים חדשות לקיים מיניות מיטיבה. מיניות שתבטא את הצרכים והרצונות שלך. מיניות שתתאים לך.

פוסט טראומה ופוסט טראומה מורכבת אלו מצבים של קושי שנובע מאירועי חיים שעוררו מצוקה בלתי נסבלת ולפעמים בכלל קשה להאמין ששרדת אותם. טיפול בטראומה שואף לאזן את התסמינים של פוסט הטראומה ולהביא לאיזון. כך שבעצם נרצה שדפוסי ההתמודדות המוכרים ינוהלו אחרת. 

בין התסמינים: מחשבות חודרניות, פלשבקים, חרדה בעצימות גבוהה, רכיבי דיכאון משמעותיים, קשיים בשינה, הפרעות אכילה, כאבים פסיכוסומטים ועוד…

נדבר, נתבונן בדפוסי תקשורת, נתעכב על מנגנוני הגנה. חשוב לי מאוד לתת תיקוף לתחושות ורגשות, לעשות סדר בבלאגן הרגשי. לייצר תנועה חדשה בתוך הקושי בהתמודדות עם תסמינים.

לי אישית אין צורך שתגיעו אחרי אבחון לטיפול. נוכל ביחד לבחון את הדברים.

כיום אין לי הסדר עם קופות החולים ו/או משרדי ממשלה, הטיפול אצלי הוא פרטי לחלוטין.

אני מאמינה שטיפול מיני עוסק לא רק במיניות של אדם עם עצמו אלא גם במיניות עם הפרטנר.ית. הקבוע.ה. לכן אני שואפת שטיפול מיני יהיה זוגי. באם אין פרטנר.ית, זה גם בסדר. אין סיבה לא לבוא לטיפול בשל כך.

אני משלבת שתי גישות משמעותיות: האינטר סובייקטיבית וההתייחסותית. אני מאמינה שמוקד הקשיים הוא לרוב על מערכות היחסים. הדגש בטיפול יהיה על הקשר שנוצר בנינו ועל מערכות היחסית שיש לך בחיים ואיך הן משפיעות עליך.

כן, אני מציעה לפעמים פרטיקות עבודה. לא רק בטיפול המיני אלא גם בטיפול בטראומה. אני לא עושה מבחן אח״כ :).

אני מאמינה שמטרתו של טיפול היא לעזור. מבחינתי תלוי מה אתם מחפשים שיקרה. אפשר יהיה ביחד לבחון את הקשיים שעולים בזוגיות, למצוא את הקשר שלהם גם לפוסט טראומה וביחד למצוא איזון מחדש למערכת הזוגית.

לפעמים רק צריך להבין מה השאיפה של בני/בנות הזוג ומה קורה בקשיים כדי לייצר תקשורת בהירה יותר.